Światowe Dni Młodzieży Sydney 2008

Forum dla wybierających się na WYD08


#1 2008-04-10 15:25:06

aronc

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 3
Punktów :   

wycieczka

Zgodnie z przedstawionym przez „Padre” planem pobytu na ŚDM w dniach 20 - 28. 07 załatwiamy pobyt we własnym zakresie. Tak naprawdę do wykorzystania pozostają dni 21-27 włącznie. Do chwili obecnej nie pojawiły się propozycje co w tym czasie będziemy robić. Być może niektórzy już coś sobie zaplanowali, możliwe, że część ludzi liczy na to, że uda się coś na miejscu zorganizować…
Jak się dowiedzieliśmy na jednym ze spotkań upadła sprawa zorganizowania przez nasze biuro podróży wycieczki do Ayers Rock. Nie ukrywam, że ta informacja mnie zasmuciła ale przecież można zorganizować tę wycieczkę we własnym zakresie. W necie można znaleźć oferty takiej wycieczki za ok. 500 dol. na osobę.

Możliwe, że ktoś już coś w tej sprawie zadziałał to proszę o info – pochwalcie się!
Jeśli tak to  chętnie bym się przyłączył (2 osoby).

Grupa warszawska ma już dokładny plan wycieczek i oni zwiedzają wybrzeże i rafę koralową chyba – to też jest dobry pomysł.

Proszę o wasze głosy, może macie inne propozycje?


Arek

Offline

 

#2 2008-04-12 19:22:15

padre

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 24
Punktów :   

Re: wycieczka

Witam serdecznie.
Ja tylko chcę przypomnieć, ze termin od 21 - 27 mozna sobie samemu zorganizować. Ja tylko w Sydney gwarantuję noclegi i wyżywienie a program w zakresie każdego, można więc jak najbardziej pojechać jeszcze na wycieczkę. Zapraszam także do przejrzenia innych informacji na forum

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pes-server.pun.pl www.gitary.pun.pl www.pisi.pun.pl www.odrodzeni.pun.pl www.progta.pun.pl