Światowe Dni Młodzieży Sydney 2008

Forum dla wybierających się na WYD08


#1 2008-06-17 15:37:37

padre

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 24
Punktów :   

ręczniki szybkoschnące

Jeśli ktoś juz próbował znaleźć ręczniki szybkoschnące to przekonał się, że duży kąpielowy ręcznik kosztuje około 90 złotych. Udało mi się dotrzeć do firmy, która przy większej ilości oferuje nam ręczniki kapielowe (150 x 64cm) za 60 złotych, a ręczniki normalne (90 x 40cm) w cenie 28 zł Podstawowym ich walorem jest bardzo mała objętość i ciężar!!!
Na razie zamówiłem 30 dużych ręczników i te będą do odbioru już w niedzielę, reszta będzie mogła zamówić, odbiór w ciągu 5 - 6 dni.
Sprawdziłem już, że pochłaniają szybko wodę i schną szybko. polecam
Jeśli ktoś zainteresowany proszę o zamówienie mailem.

Opis: Nowoczesny ręcznik.

Ultra-mikro włókno to materiał lepszy od bawełny, biorąc pod uwagę takie parametry jak chłonność, zdolność do czyszczenia powierzchni, antybakteryjność: bardzo wysoki współczynnik chłonności do masy - ponad 3 razy więcej niż zwykły ręcznik; szybko schnący. Nawet po 100% zamoczeniu, po wykręceniu znów nadaje sę do użytku, miękki, lekki, wytrzymały i ekonomiczny, nawet po setkach prań nie nosi śladów zniszczenia

Antybakteryjne wykończenie materiału gwarantuje, że nie będzie się utrzymywał nieprzyjemny zapach oraz, że ręcznik nie będzie miejscem rozwoju wirusów, gdzybów, bakterii.
Nadaje się idalnie do wszystkich rodzajów sportów (pływania, fitnessu, golfa, sportów walki, itp.), wszystkich rodzajów aktywności (wędkarstwa, jazdy na rowerze).

Rozmiary:

M2 - Medium2 40x90 cm
XL - Extra large 63,5x150 cm

Pozdrawiam ks. Robert

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.michikiyo.pun.pl www.mbmlegnica.pun.pl www.playwwe.pun.pl www.j23.pun.pl www.wesolakompania.pun.pl