Światowe Dni Młodzieży Sydney 2008

Forum dla wybierających się na WYD08


#1 2008-06-12 21:00:23

padre

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 24
Punktów :   

NOCLEGI W SYDNEY 21-28. 07

Informacje dotyczące noclegów s Sydney po zakończeniu Światowych Dni Młodzieży.

Po zakończonych ŚDM będzie się można zatrzymac sie na kilka nocy w Homebush Olimpic Park. Wyglada to troche
lepiej niz poprzednia oferta z Caravan Park. W Caravan Park chccieli troche drogo 70 $A za noc od karavwanu i 120 za domek. W Homebush nocleg ma kosztowac tylko 20 A$ od osoby za noc. W kazdym razie jest to dosc atrakcyjna oferta. Oczywiscie, jezeli ktos bedzie chcial mieszkac w kampingu i wydac troche wiecej pieniedzy to tez moge zarezerwowac te miejsca.

Ja zarezerwowałem dla wszystkich noclegi po 20 dolarów, jeśli ktoś woli te droższe to proszę dać mi znak
pozdrawiam ks. Robert

P.S.
Polecam rewelacyjne ręczniki szybkoschnące wielkości ręczników kąpielowych zapakowame w paczkę wielkości 15x7,5cm. Kosztują około 80 złotych i można je kupiuc w sklepach turystycznych, głównie górskich
proszę także pamietać że potrzebne nam będa koce termiczne (do kupienia w aptekach), cena około 8 złotych, najlepiej miec około 3

Offline

 

#2 2008-06-15 16:49:03

kwolana

Użytkownik

2942402
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-06-15
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: NOCLEGI W SYDNEY 21-28. 07

proszę powiedzieć coś więcej, czym (poza ceną) różnią się te oferty? i jak by ewentualnie wyglądało mieszkanie w domkach?

wystarczyłyby linki do źródeł, żeby sobie samemu porównać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutokllub.pun.pl www.wytypuj.pun.pl www.patnw.pun.pl www.t2.pun.pl www.simpsons.pun.pl