Światowe Dni Młodzieży Sydney 2008

Forum dla wybierających się na WYD08

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-06-24 12:00:39

kataline

Nowy użytkownik

3306717
Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 6
Punktów :   

Woreczki plastikowe do przewozu płynów

Witam,

Ja takie coś już mam z poprzednich podróży lotniczych. Pamiętam, że kilka weekendów temu widziałam takie woreczki za ok. 7 zł w CH Pestka w sklepie podobnym do Empiku, ale się inaczej nazywał. Widziałam na stronie ministerstwa transporu Wielkiej Brytanii  (http://www.dft.gov.uk/transportforyou/a … quirements), że pasażerowie wylatujący z Wielkiej Brytanii płyny muszą mieć w takim właśnie opakowaniu. Ja co prawda jestem w grupie tylko wracającej przez LHR, ale wezmę na wszelki wypadek to opakowanie do płynów.

Nie wiem czy te folie można nadal w tym sklepie dostać, bo pracuję w delegacji i jestem poza Poznaniem. Wydaje mi się, że ks. Robert pisał o tych opakowaniach do płynów w ulotce, którą rozdawał na spotkaniu (niestety nie mam jej przy sobie).

Offline

 

#2 2008-06-24 14:33:38

nenya_wp

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: Woreczki plastikowe do przewozu płynów

Woreczki można dostać za darmo na naszym lotnisku na Ławicy w punkcie informacji (mieszkam obok ). Nie są one duże, ale to co potrzeba się w nich zmieści.

Offline

 

#3 2008-06-24 21:32:44

Doris

Nowy użytkownik

3782983
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Woreczki plastikowe do przewozu płynów

A ja nie o woreczkach, tylko o kocach termicznych. Chciałam dziś kupić w aptece 6 szt,bo dla 2-óch osob (po 3 szt, tak jak mówił Padre) i okazało się, że takie rzezcy trzeba zamawiać. Czeka się co prawda tylko 1 dzień, ale i to może być za długo, jeżeli ktoś będzie chciał kupić na ostatnią chwilę.

Offline

 

#4 2008-06-24 21:40:15

nenya_wp

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: Woreczki plastikowe do przewozu płynów

Co do kocy, to wiecie, że jeden koc dostaniemy w prezencie w Australii w plecaku pielgrzyma ? - razem z latarką i innymi gadżetami

Offline

 

#5 2008-06-24 22:52:45

Daria

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Woreczki plastikowe do przewozu płynów

na to się raczej nie nastawiajcie, w Kolonii też nam wiele obiecali a plecaki były wybrakowane. Lepiej być wcześniej przygotowanym.

Offline

 

#6 2008-06-25 12:10:13

nenya_wp

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: Woreczki plastikowe do przewozu płynów

Plecaki zostały skrupulatnie zapakowane, zresztą wystarczy porównać liczbę pielgrzymów w Kolonii a w Australii! Jest ich prawie 10 razy mniej. Choć trzeba przyznać, że organizacyjnie, Niemcy spisali się na medal.

Z dodatkowych artykułów polecam też jakieś witaminy na podróż - wit C oraz potas, magnez i wapń, gdyż w czasie długiego lotu organizm dużo energii traci. Najlepiej pić dużo soku pomidorowego

Offline

 

#7 2008-07-01 08:44:16

Jakub Bielawski

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Woreczki plastikowe do przewozu płynów

Takie woreczki widziałem jeszcze wczoraj w empiku przy pl. Wolności do nabycia w kasach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutokllub.pun.pl www.simpsons.pun.pl www.wtd.pun.pl www.wytypuj.pun.pl www.t2.pun.pl