Światowe Dni Młodzieży Sydney 2008

Forum dla wybierających się na WYD08


#1 2008-07-31 20:34:41

marek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 4
Punktów :   

Wrażenia po powrocie

Zachęcam wszystkich do opisania swoich wrażeń po powrocie. Umieszczajcie linki do waszych galerii, napiszcie co sądzicie o organizacji, przeżyciach duchowych i atrakcjach turystycznych. Czy było tak kolorowo jak obiecywano, czy jednak problemy przerosły organizatorów. Ci którzy z różnych względów nie pojechali chętnie dowiedzą się czy mają czego żałować. Słyszałem że pogubiliście pielgrzymów (turystów?)?! Może ktoś ma porównanie do poprzednich SDM?

Offline

 

#2 2008-08-02 09:06:56

eldorado142

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wrażenia po powrocie

prawda przebojów w trakcie trwania wyprawy było niemało. ale należy pamiętać że organizacja takiego przedsięwzięcia dla 103 osób tj nie lada wyczyn! i może się zdarzyć, że człowiek o czymś zapomniał. nie sposób dogodzić wszystkim - jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. ja osobiście z wycieczki jestem bardzo zadowolona z pielgrzymki - no, mogło być lepiej. ale takie jest moje zdanie.
zagubieni pielgrzymi - turysci? no coz sami sobie na to zasluzyli. wiem o tym bo byli to akurat czlonkowie mojej podgrupy. pomijajac fakt ze sie zgubili na lotnisku w strefie bezclowej w Paryzu to jeszcze w Hong Konguniedoleciało ok 30 bagaży naszej grupy i przez 2 dni bylismy bez podstawowych prawie ze rzeczy. na szczescie hotel w ktorym nocowalismy byl mozna powiedziec wysokiej klasy, wiec to nam zrekompensowalo pewne niedogodnosci. sama australia - no cóż tu dużo mówic, bardzo ekscytujaca i dostarczajaca nam wielu niezapomnianych przezyc i wrazen. na sam koniec wyprawy nawet juz kangury i misie koala nie robily na nas juz takiego wrazenia, tyle po drodze widzielismy ze nie sposob wszystko spamietac! podsumowując > było na prawdę ekstra!

Offline

 

#3 2008-09-07 19:35:19

antoony

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wrażenia po powrocie

ja tylko wrzucę link do moich zdjęć żeby podzielić się z wami moim punktem widzenia jako fotografa;)
dodam że nasza podróż do Australii i sam pobyt w niej, różnił się trochę od zaplanowanego wyjazdu przez organizatorów Poznańskiej grupy.
Album australia: picasaweb.google.com/antoine121

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wtd.pun.pl www.simpsons.pun.pl www.patnw.pun.pl www.wytypuj.pun.pl www.t2.pun.pl